top of page

jakość której można zaufać

Przez wiele lat pracy przy obróbce metalu zbudowaliśmy specjalizowany park maszynowy który w połączeniu z doświadczonymi specjalistami pozwala nam na wykonywanie następujących usług :

Polerowanie mosiądzu, aluminium i stali nierdzewnej
 

Nasz zakład wyposażony jest w 3 wydajne automaty polerskie z ruchomym stołem dzięki którym mamy możliwość zautomatyzowanego i efektywnego kosztowo polerowania detali takich jak profile, płaskowniki, rury do długości 500 [cm].

Perforacja listew aluminiowych, mosiężnych i ze stali nierdzewnej
 

Technokrak wyposażony jest w wydajny automatyczny perforator za pomocą którego możemy wykrawać wzory w płaskownikach i profilach aluminiowych. Do bardziej wymagających zadań jak perforacja mosiądzu i stali nierdzewnej wykorzystujemy prasy mimośrodowe

Polerowanie detali, wybłyszczanie, satynowanie i szczotkowanie
 

W celu zapewnienia kompleksowości naszych usług posiadamy 3 polerki stacjonarne które w połączeniu z dedykowanymi tarczami umożliwiają polerowanie mniejszych detali oraz nadanie powierzchni rożnych rodzajów wykończenia.

Cięcie profili na zadany rozmiar i pakowanie w opakowania ochronne
 

Dla obrabianych przez nas profili wykonujemy także usługę cięcia na oczekiwany przez klienta rozmiar oraz przygotowanie detali do wprowadzenia na rynek. Do zabezpieczenia produktów wykorzystujemy głównie rękawy foliowe i opakowania kartonowe

Wiercenie i nawiercanie profili i płaskowników

 

W profilach nam powierzonych wykonujemy wiercenie otworów z fazą pod wkręty montażowe z łbem stożkowym.

Galwanizacja, chromowanie i niklowanie
 

Dbając o kompleksowość usług dla naszych klientów ściśle współpracujemy z galwanizernią która polerowane profile mosiężne i aluminiowe pokrywa warstwą chromu lub niklu. Maksymalna długość detalu wynosi 290 [cm].

bottom of page